Sevroll OZE – dlaczego warto?

panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu budynku. zachód słońca

Zmian związanych z rozwojem odnawialnych źródeł energii nic nie zatrzyma. Z myślą o promowaniu zrównoważonej i ekologicznej energii powstał Sevroll OZE – producent najwyższej jakości systemów mocowania paneli fotowoltaicznych oraz dostawca sprawdzonych urządzeń OZE. Co nas wyróżnia na rynku? Dowiesz się z tego artykułu.

Zielona energia coraz popularniejsza

Świadomość ekologiczna Polaków zdecydowanie rośnie. Jedną z przyczyn są mocno odczuwalne zawirowania geopolityczne, niepokoje na arenie międzynarodowej, a przede wszystkim wojna za naszą wschodnią granicą. Pokazały one jasno, że odnawialne źródła energii to pewny (bo niezależny) sposób na bezpieczną i tanią energię.
Drugi powód to rosnące obawy związane ze zmianami klimatu, do których przyczynia się nadmierna eksploatacja paliw kopalnych i chęć pozostawienia naszym dzieciom szczęśliwszego, zdrowszego i bardziej zielonego świata.

panele fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe o zachodzie słońca

Nic więc dziwnego, że z roku na rok w Polsce produkuje się coraz więcej zielonych gigawatów. Jak wynika z danych Agencji Rynku Energii , już w połowie roku 2023 źródła odnawialne stanowiły 40% mocy dostępnych w krajowym systemie. Moc OZE przekroczyła w Polsce 25 GW (w czerwcu 2023 r.). Z kolei z danych Polskich Sieci Elektroenergetycznych wynika, że w połowie roku 2023 łączna moc zainstalowana farm wiatrowych wynosiła 9,7 GW, a fotowoltaiki – 13,8 GW. Zielona rewolucja postępuje, choć „czarne złoto” nadal trzyma się mocno.

Za Sevroll OZE stoi ponad 25 lat doświadczenia

montażysta montuje panel fotowoltaiczny

Sevroll Odnawialne Źródła Energii jest marką spółki Sevroll-System, której początki sięgają 1996 roku. Jesteśmy liderem w produkcji systemów do drzwi przesuwnych, składanych i rozwieranych, a także okuć oraz akcesoriów meblowych. Sevroll-System to marka doskonale rozpoznawalna na rynku krajowym i ciesząca się uznaniem na arenie międzynarodowej.

Sevroll OZE powstało z myślą o wsparciu zielonej rewolucji i z misją dostarczania najwyższej jakości rozwiązań, które przetrwają lata. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie stali oraz aluminium. 

W produkcji wykorzystujemy wyłącznie atestowane materiały od sprawdzonych, wieloletnich dostawców. Nasze rozwiązania zostały poddane wnikliwej analizie statyczno-wytrzymałościowej, a nad przebiegiem produkcji czuwa wieloetapowa kontrola jakości.

Dzięki dochowaniu tych najwyższych standardów, TÜV Thüringen przyznał nam certyfikat zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji z normą EN 1090-1. O tym, dlaczego certyfikacja konstrukcji wsporczych paneli PV jest tak ważna, będziemy opisywać w następnych artykułach. 

Z kolei konsekwentnie budowana polityka handlowa pozwala nam zaoferować klientom dostęp do sprawdzonych urządzeń OZE – paneli fotowoltaicznych, falowników (inwerterów), magazynów energii, pomp ciepła, a także pozostałego osprzętu i akcesoriów potrzebnych do budowy instalacji.

Sevroll OZE dostarcza rozwiązania, których potrzebuje branża OZE w Polsce

Atutem Sevroll OZE jest szeroka oferta, która pozwala w pełni zaspokoić potrzeby klientów.

Przede wszystkim zajmujemy się produkcją systemów mocowania fotowoltaiki. Oferowane przez nas systemy mocowania modułów fotowoltaicznych są wykonane ze stali nierdzewnej oraz stopów aluminium – materiałów gwarantujących maksymalną odporność korozyjną i trwałość. Przy projektowaniu przyświecała nam idea stworzenia rozwiązań, które będą ułatwiały i przyspieszały pracę montażystów. W ten sposób powstały profile montażowe CLIP-ON, pozwalające na proste i bezpieczne organizowanie przewodów solarnych. Stanowią one podstawę niemal wszystkich naszych systemów. Dzięki wypracowanemu przez lata technologicznemu know-how, wnikliwym testom oraz optymalizacji procesów technologicznych i logistycznych rozwiązania od Sevroll OZE wyróżnia wytrzymałość. 

W ofercie Sevroll OZE w zakresie systemów montażu modułów PV znajdziesz:

• Systemy mocowania do dachów skośnych z pokryciem z dachówki, blachodachówki, blachy, pokryć bitumicznych i innych.
• Systemy mocowania do dachów płaskich z różnym rodzajem pokrycia.

Wkrótce w naszej ofercie pojawią się również systemy wolnostojące do montażu paneli na gruncie, dostępne w wariantach wbijanych oraz wkręcanych w ziemię, a także kotwionych w podłożu betonowym.

Sevroll OZE to także pewny dostawca wszelkiego typu urządzeń OZE. Zapewniamy kompleksowe, szerokie portfolio produktów, które nieustannie rozszerzamy, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby partnerów. Instalatorom oraz firmom wykonawczym możemy zaproponować:

• Panele fotowoltaiczne wyłącznie renomowanych producentów rankingu Tier 1 BNEF Bloomberg, z okresem gwarancji produktowej dochodzącym do 30 lat i dopasowanych do specyfiki polskiego klimatu. Stawiamy na nowoczesne technologie ogniw PERC, HJT oraz TopCon. Wysoka sprawność naszych modułów przekłada się na większe uzyski z mniejszej powierzchni.
• Falowniki sieciowe i hybrydowe, jedno- lub trójfazowe. Urządzenia te umożliwiają optymalne sterowanie przepływem energii, a dzięki rygorystycznym testom jakości są niezawodne i bezpieczne.
• Magazyny energii, zaawansowane baterie litowo-jonowe i systemy zarządzania energią. Dzięki nim możesz liczyć na zoptymalizowanie zużycia energii, niezawodność dostaw oraz obniżyć koszty operacyjne.
• Pompy ciepła, które doskonale współgrają z instalacjami fotowoltaicznymi.
• Osprzęt niezbędny, by zbudować kompletną instalację fotowoltaiczną, certyfikowany, odporny na warunki atmosferyczne, zapewniający niezawodne działanie przez wiele lat.

Jesteśmy w stanie skompletować dla naszych klientów kompletne zestawy fotowoltaiczne i dostarczyć je pod wskazany adres wykorzystując własną flotę transportową. Dzięki temu możemy zdjąć z barków naszych odbiorców uciążliwości związane z logistyką dostaw.

Sevroll OZE to rzetelny partner w biznesie

Przez 25 lat pełnej sukcesów obecności na polskim i międzynarodowym rynku wielokrotnie udowadnialiśmy, że w biznesie liczy się wiarygodność, rzetelność i zaufanie. Także i dziś nieustannie oferujemy naszym kontrahentom nie tylko najlepsze jakościowo rozwiązania, ale także wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów, wysoką jakość usług oraz terminowe wykonanie zleceń.

Wyróżnia nas otwarte podejście do potrzeb klientów oraz elastyczność. Jesteś wykonawcą, instalatorem, projektantem? Szukasz rzetelnego i wiarygodnego partnera w branży OZE? Sprawdź naszą ofertę dla profesjonalistów!

Pracownicy rozmawiają o instalacji fotowoltaicznej